MojeID v Městské knihovně v Kutné Hoře

Co je mojeID? MojeID je bezplatná služba pro všechny uživatele internetu, kteří se díky ní, mohou přihlašovat k velkému počtu webů, aniž by se museli znovu a znovu na každém z nich registrovat.

Bude Vám stačit jedno uživatelské jméno a jedno heslo. Navíc si budete moci své osobní údaje udržovat aktuální a nastavíte si, jaké konkrétní údaje poskytnete serverům při každém přihlášení. Vaše osobní údaje tak budete mít pevně pod kontrolou.

VÝHODY:

• NEMUSÍTE MÍT DESÍTKY RŮZNÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ
  • VŠECHNY ZMĚNY STAČÍ PROVÉST JEDENKRÁT NA PORTÁLE MojeID
  • PŘIHLAŠOVÁNÍ JE NAPROSTO BEZPEČNÉA JE MOŽNÉ JEJ CHRÁNIT DIGITÁLNÍM CERTIFIKÁTEM
  • JE ZDARMA

Od ledna 2015 validace mojeID v Městské knihovně v Kutné Hoře

Co je k tomu potřeba? Ze svého profilu mojeID si na záložce NASTAVENÍ vygenerujete a vytisknete ŽÁDOST O VALIDACI. Překontrolujte si, zda souhlásí údaje v Žádosti o validaci s tím, co máte na dokladu totožnosti. Pokud ne, upravte si údaje v profilu mojeID. S žádostí o validaci a dokladem totožnosti se dostavte na naše validační místo (cizinci kromě pasu i s potvrzením o trvalém bydlišti).

VALIDAČNÍ MÍSTO najdete v informačním oddělení Městské knihovny v Kutné Hoře.

Provozní doba validačního místa :

Po, St, Čt, Pá: 8:30 -16:00

Út: 8:30-14:00