listovani1.9

Na úvod školního roku jsme pro Vás připravili v rámci "Dnů francouzké kultury" další LiStOVáNí. Lukáše Hejlíka, Lenku Janíkovou a Alana Novotného uvidíte  v představení Život k sežrání (Mikäel Ollivier), v úterý 1.9. 2015 v Městské knihovně v 19:00

LiStOVáNí.cz: Život k sežrání (Mikäel Ollivier)

Benjamin, pro všechny krátce Ben, žije s matkou na předměstí Paříže, chodí na sedmiletý gympl a je v pohodě. Jen ostatní jsou trochu nervózní... Ben váží o dvacet kilo víc, než by měl. Nezbývá než nastartovat vůli, přečkat výsměch spolužáků a pokusit se zhubnout. A taky pozná svou první lásku, Claire. Je tloušťka opravdu takový pech? Co se stane, když pro jednou člověk dietu poruší? A bude život poté krásný a snadný? Mikäel Ollivier na deka přesně vyvážil román o francouzském "metráčkovi" současného světa, kde děti mohou mít všechno, co chtějí, a přitom jim často chybí to nejdůležitější. Knížka o hladu, pubertě, první lásce a snech.

- účinkují: Alan Novotný, Lenka Janíková a Lukáš Hejlík