Porada profesionálních knihoven regionu 4.4.2019

POZVÁNKA

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

srdečně Vás zveme na poradu pracovníků profesionálních knihoven regionu Kutná Hora. Naše pozvání přijala Mgr. Zlata Houšková, jejíž prezentace budou součástí programu. Těšíme se na společné setkání a přivítáme také případné tipy, které do programu rády zapracujeme.

Kdy:  4. dubna 2019 od 10.00 (předpokládané ukončení v cca 13.30 hod.)

Kde: v Městské knihovně v Kutné Hoře

Program:

• Regionální funkce ve Středočeském kraji – aktuality, změny, možnosti /Mgr. Gabriela Jarkulišová
  • Knihovna věc veřejná – celostátní kulatý stůl – bližší informace/ Mgr. Gabriela Jarkulišová
  • S knížkou do života (Bookstart) – pokračování projektu/Mgr. Zlata Houšková
  • Lokální historie v knihovnách jako téma Týdne knihoven 2019/Mgr. Zlata Houšková
  • Setkání starostů obcí našeho regionu, spolupráce v rámci MAS/Mgr. Lucie Macháčková
  • Různé /SKIP, stáže, AKS, EDD apod.

Prosíme o potvrzení účasti na  region@knihovna-kh.cz , případně telefonicky na 737 243 826 do 2. 4. 2019.

Na společné setkání se těšíme a ještě jednou srdečně zveme.

Mgr. Gabriela Jarkulišová, ředitelka

metodičky: Lenka Frankovicová