Dobrý den,

dovolte mi pozvat Vás na online poradu profesionálních knihoven Středočeského kraje, která se bude konat 10. února 2021 od 10 hodin ve virtuální místnosti Jitsi Meet. Z velké části se budeme věnovat problematice spolupráce knihoven a místních akčních skupin. Zazní dva příspěvky z praxe:
  • Mgr. Věra Krajíčková (Knihovna Eduarda Petišky, Brandýs n. L. – Stará Boleslav): Knihovny, MAS a MAP – partnerství a spolupráce,
  • Jana Jedličková a kol. (Městská knihovna Mnichovo Hradiště): Od hledání k setkání aneb naše cesta ke spolupráci s MAP.
Zájemce prosím, aby se přihlásili přes webový formulář na uvedené adrese nejpozději do 7. února. Následující den bude na zadané e-maily zaslána adresa virtuální místnosti spolu s jednoduchými pokyny.

Těšíme se na viděnou a na slyšenou.
za pracovníky KKC zdraví
Eva Šenfeldová

PS: Napište mi prosím, jaké nové či neobvyklé aktivity v době uzavření knihoven svým čtenářům nabízíte. Děkuji.

————————
Bc. Eva Šenfeldová
Krajské knihovnické centrum
Středočeská vědecká knihovna v Kladně, p. o.
Gen. Klapálka 1641
272 01 Kladno